KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9794538
nr 979 4538
Färgetsning
Ingrid Lindberg, flickor, 2/20, signerad, 21x14
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:41:23
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
ABC-flickor (Lisa Larson)